top of page
IMG_5396.jpg

Jmenuji se Zdeněk Volech a kamnářskému řemeslu se věnuji od roku 2000. 
Téhož roku jsme společně s dlouholetým přítelem a vzápětí společníkem Robertem Pithardem založili firmu Kamnářství Pi&Vo a v průběhu let tvořili její dobré jméno. V dnešní době máme postavené stovky realizací a mnoho spokojených zákazníků. Postupem času se naše cesty rozdělily a nyní se každý věnujeme svým projektům. 

Kamnařina je specifické řemeslo a každý na ni nahlíží jinak. Dbám na preciznost provedené práce u každé realizace, proto nenabízím expresní termíny a urychlenou stavbu, naopak vždy klienta seznámím s reálným časovým průběhem projektu a upozorňuji na důležitost perfektního provedení, aby nebyla zanedbána funkčnost a životnost stavby. Svoji práci dělám naplno a srdcem. Láska a respekt k řemeslu se odráží v charakteru mé tvorby.


Za mnoho let v řemesle jsem získal cenné zkušenosti, profesní znalosti

a kontakty. Pracuji výhradně s vysoce kvalitním a osvědčeným materiálem, který odebírám od prověřených a spolehlivých dodavatelů. 

Vzhledem k vývoji kamnářského řemesla se několikrát do roka školím, abych klientovi vždy dokázal nabídnout to nejlepší nejen z tradice, ale také aktuální designové trendy materiálu propojené s funkčností a energetickou úsporností.

bottom of page